אודות החברה שלנו iLog

איילוג שירותי מכס ולוגיסטיקה בע"מ - היא חברה פרטית לשילוח בינלאומי ועמילות מכס המציעה את כלל השירותים כדי לענות על כל הצרכים הלוגיסטיים של הלקוח.

אנו מציעים מגוון רחב של שירותים לוגיסטיים "עד-לבית" עבור כל שרשרת האספקה ע"י אנשי מקצוע מומחים בלוגיסטיקה גלובלית.

אנחנו חברה צעירה ודינמית המתמחה בכל ההיבטים של שרשרת האספקה הלוגיסטית הכוללים: הובלת מטענים (יבוא ויצוא אווירי וימי) ועמילות מכס.

איילוג הוקמה בפברואר 2017 והציגה צמיחה גבוהה ב -1.5 שנות חייה עם שילוב אידיאלי של מנהלים מומחים ואנשי מקצוע עם מגוון עצום של יכולות ומיומנויות, אשר הזניקו את החברה לתפקיד מוביל בשירותי הלוגיסטיקה בישראל, והגבירו את הנוכחות שלה בשווקים הבינלאומיים של אחסון והפצה.

הלקוחות של איילוג נמצאים בכלל תחומי השוק הישראלי, ורבים מהם מובילים בתחום עיסוקם.

איילוג מחזיקה בסניפים בכל הנמלים (ימיים ואווירים) בישראל, בינהם: נתב"ג, נמל אשדוד ונמל חיפה. ומשרדינו הראשיים ממוקמים באשדוד.

מר. ערן קטן - בעלים שותף - לערן יש רישיון של סוכן מכס ומשלח מטענים, עם כמעט 25 שנות ניסיון של משלוחים אוויריים וימיים, שירותי-מכס ושילוח של פרויקטים מיוחדים . ערן מוכר היטב כאישיות המביאה מקצועיות ברמה גבוהה ביחסים שלו מול נציגי המכס בכל הנמלים בישראל. ערן אחראי על שילוח המטענים ב-iLog.

מר.חיימון – בעלים שותף – לחיימון יש רישיון של סוכן מכס ומשלח מטענים, עם כמעט 30 שנות ניסיון של משלוחים אוויריים/ימיים ושירותי מכס. חיימון מוכר היטב כאישיות המביאה מקצועיות ברמה גבוהה ביחסים שלו מול נציגי המכס בכל הנמלים בישראל. חיימון אחראי על מחלקת עמילות המכס ב-iLog.

המשימה העיקרית שלנו היא לקבוע את סטנדרט המצוינות בלוגיסטיקה העולמית באמצעות מחויבות מוחלטת להשקיע באנשים, טכנולוגיה, ושביעות רצון לקוחותינו.

המטרה העיקרית שלנו היא להפוך למובילים בתעשייה, באמצעות מחויבות מוחלטת לשירות הלקוחות, ע"י שמירה על אמינות בלתי מתפשרת בתמיכה ופיתוח אנשינו, ומערכות צמיחה של רווחיות.

האסטרטגיה שלנו – לקוחות הם לב ליבה של האסטרטגיה העסקית שלנו, ולצפות את הצרכים של הלקוחות יוביל אותנו לפתח את החברה, ובעיקר לחזק את העסק הקיים ע"י התמקדות באיכות השירות ויעילות המחירים.

צרו איתנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר לכל המשלוחים הגלובלים שלכם.
שלחו לנו אימייל